Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofotografování doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

PrimaLuceLab EAGLE OBSERVATORY

Astronomie/Výrobci » PrimaLuceLab » + příslušenství
Astronomie/Výrobci » Sky-Watcher » Montáže » příslušenství montáží » pohony, elektro
Astronomie/Výrobky » Montáže » příslušenství montáží » pohony, elektro
Astronomie/Výrobky » Montáže » příslušenství montáží » další
Astronomie/Výrobky » Kopule

Cena s DPH:49600.00 CZK
Cena bez DPH:40991.74 CZK
Záruka:24 měs.
Dostupnost:1 týden
ks

PrimaLuceLab EAGLE OBSERVATORY- ovládací jednotka pro observatoře pro větší počet zařízení propojených s dalekohledy a přístroji pro astronomickou fotografii s ovládáním na dálku. Unikátní řešení, které výrazně zjednodušuje napájení a ovládání. Je tak také možné propojení různých přístrojů a zařízení s výrazně menším počtem kabelů a napájecích zdrojů. Elegantní řešení s bezdrátovým přenosem s WiFi pro observatoře.

EAGLE je první řídicí jednotka, která umožní ovládat všechny dalekohledy a příslušenství používané v astrofotografii s bezdrátovým připojením! Žádné další nepohodlné velké laptopy nebo velké baterie. EAGLE se montuje přímo na dalekohled jakékoliv značky, řídí a napájí příslušenství používané v astrofotografii a ovládání je na dálku z chytrého telefonu, tabletu nebo vzdáleného PC.

Stejně jako EAGLE, tak i EAGLE OBSERVATORY je systém vše v jednom(all-in-one), integruje počítač se systémem Windows 10 Enterprise (více stabilní a kompaktní provedení, než je obvyklé u počítačů), napájecí most pro řízení všech připojených zařízení, WiFi systém pro dálkové bezdrátové ovládání. To vše je ve speciálním hliníkovém kompatibilním boxu PLUS. Ten se může mechanicky připojit různými způsoby ke komponentům PrimaLuceLabc PLUS (Prima Luce Universal System) precizní univerzální propracovaný upínací systém lišt, upínacích kruhů a jejich modifikací a to vždy s maximální tuhostí. Ale má:
- vyšší výkon: 2,3 GHz i5 dvoujádrový procesor a 16 GB paměti RAM
- více prostoru: 128 GB SSD
- dálkové ovládání zapnutí/vypnutí: vnitřní ovládání s dálkovým ovládáním připojených přístrojů

EAGLE OBSERVATORY má čtyři 12V napájecí porty pro připojení až čtyř přístrojů, které mohou být napájeny přímo bez nutnosti dodatečných kabelů nebo napájecích zdrojů. Dva napájecí výstupy mají 8 A s samostatnou jednotlivou pojistkovou ochranou, zatímco ostatní dva výstupy mají pojistkovou ochrany 3 A.

Eagle je také ideální systém pro připojení Skywatcher SynScan montáže přímo do Eagle s využitím EQMOD s kompatibilními kabely kdy není potřeba ručního ovladače SynScan(Eagle pomocí speciálního softwaru přímo ovládá montáž bez ručky). Lze k tomuto nabídnout pro EQMOD kabely USB, které umožňují připojit Skywatcher AZ-EQ6, N-EQ6, HEQ5 a EQ5 SynScan SynScan do jednoho portu USB Eagle.

Střední verze PrimaLucelab EAGLE je uvedena zde a menší  ještě kompaktnější verze PrimaLucelab EAGLE CORE je uvedena zde .

Apollo lunární modul (LM), originálně navržený Lunar Excursion Module (LEM), byl přistávací části kosmické lodi Apollo amerického programu Apollo pro dopravu dvoumístné lidské posádku z měsíční oběžné dráhy k povrchu a zpět. EAGLE (OREL) je jméno Apollo 11 lunárního modulu, který 20. července 1969, přistál s první lidskou posádnou na Měsíci s Neil Armstrongem a Buzz Aldrinem.


z: PrimaLuceLab a Wikipedia (obrazek: Eagle LEM na Měsíci - NASA Apollo archiv)