Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofotografování doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

PrimaLucelab EAGLE

Astronomie/Výrobci » PrimaLuceLab » + příslušenství
Astronomie/Výrobci » Sky-Watcher » Montáže » příslušenství montáží » pohony, elektro
Astronomie/Výrobky » Montáže » příslušenství montáží » pohony, elektro

Cena s DPH:27960.00 CZK
Cena bez DPH:23107.44 CZK
Záruka:24 měs.
Dostupnost:1 týden
ks

PrimaLucelab EAGLE - ovládací jednotka pro dalekohledy a astronomickou fotografii. Unikátní řešení, které výrazně zjednodušuje napájení a ovládání. Je tak možné propojení a ovládní montáže a různých přístrojů s výrazně menším počtem kabelů a napájecích zdrojů. Elegantní řešení s bezdrátovým přenosem s WiFi , kde postačí tablet. 

EAGLE je první řídicí jednotka, která umožní ovládat všechny dalekohledy a příslušenství používané v astrofotografii s bezdrátovým připojením! Žádné další nepohodlné velké laptopy nebo velké baterie. EAGLE se montuje přímo na dalekohled jakékoliv značky, řídí a napájí příslušenství používané v astrofotografii a ovládání je na dálku z chytrého telefonu, tabletu nebo vzdáleného PC.

Je navržen speciálně tak, aby astrofotografie byla jednodušší a rychlejší. EAGLE integruje počítač se systémem Windows 10 Enterprise (více stabilní a kompaktní provedení, než je obvyklé u počítačů), napájecí most pro řízení všech připojených zařízení, WiFi systém pro dálkové bezdrátové ovládání. To vše je ve speciálním hliníkovém kompatibilním boxu PLUS. Ten se může mechanicky připojit různými způsoby ke komponentům PrimaLuceLabc PLUS (Prima Luce Universal System) precizní univerzální propracovaný upínací systém lišt, upínacích kruhů a jejich modifikací a to vždy s maximální tuhostí. Menší  ještě kompaktnější verze PrimaLucelab EAGLE CORE je uvedena zde .