Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Oznámení

Upozornění: Z technických důvodů v období od 11.8.2017 do 4.9.2017 nebude k dispozici kontaktní telefon, nebude prováděno expedování zboží a zpracování objednávek. Zasílání objednávek je možné bez omezení. Zboží u již potvrzených objednávek bude řádně vyexpedováno.

Upozornění: Z technických důvodů v období od 4.6.2018 do 17.6.2018 nebude prováděno zpracování objednávek a nebude k dispozici kontaktní telefon. Zasílání objednávek je bez omezení.

**********

Informace k prodeji od počátku r. 2020 zde.

Informace ke zboží MEADE platné od 1.5.2020:
V důsledku dlouhodobého oslabení CZK k zahraničním měnám, jsou v platnosti nové autorizované ceny zboží MEADE, které sdělujeme na dotaz, resp. je sdělováno před zpracováním objednávky. V eshopu jsou uvedeny ceny před vydáním nových autorizovaných cen MEADE, pokud není uvedeno jinak.

Aktuální upozornění pro objednávky od 1.6.2020:
V důsledku aktuálního stavu nekontrolovatelného pandemického šíření koronaviru a rizika s onemocněním COVID-19 v České republice, je možné osobní vyzvednutí zboží po dohodě jen s použitím roušky.

V důsledku nestandardní situace výrazného oslabení CZK a velkého výkyvu kurzu k zahraničním měnám, zejména k USD a EUR v bankovním sektoru vlivem pandemického šíření koronaviru ve světě, u všech objednávek pro zboží Sky-Watcher, Bresser, Takahashi, Sbig, Vixen, William Optics, Primalucelab, ZWO a dalšího zahraničního dovozového zboží, je provedeno procentuální připočtení k stávajícím cenám v eshopu, o kterém je zákazník informován před zpracováním objednávky. Neplatí pro zboží, kde je uvedeno ve slevě a zboží je prodáváno za uvedenou cenu bez příplatku. Informace podléhá změnám.

**********

Informace pro objednávky od 3.8.2020:
Vzhledem k neustálé výraznému kolísání kurzu CZK k zahraničním měnám od doby vzniku pandemie koronaviru Covid-19, jsou optimalizované prodejní ceny upřesňovány před zpracováním objednávky a to snížením nebo navýšením koncové ceny, o kterém je zákazník informován před zpracováním objednávky. Bez jeho odsouhlasení není objednávka zpracována.
V současné době u zahraničního zboží nakupované v EUR je nynější příplatek +4%, tj.bude připočteno +4% k ceně uvedené v eshopu, např. u zboží Bresser, apod.
U zahraničního zboží nakupované v USD je nynější sleva -5%, tj. bude odpočteno -5% od ceny uvedené v eshopu, např. u zboží Sky-Watcher.
Informace podléhá změnám.