Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Astronomik filtr L-2 UV-IR Block 2"

Naše cena: 2938.00 CZK

ZWO H-alfa filtr 7 nm - 1,25"

Naše cena: 3980.00 CZK

ZWO Kamera ASI 183 MCC Color

Naše cena: 25320.00 CZK

ZWO Kamera ASI 174 MM Mono

Naše cena: 18920.00 CZK

Oznámení

Upozornění: Z technických důvodů v období od 11.8.2017 do 4.9.2017 nebude k dispozici kontaktní telefon, nebude prováděno expedování zboží a zpracování objednávek. Zasílání objednávek je možné bez omezení. Zboží u již potvrzených objednávek bude řádně vyexpedováno.

Upozornění: Z technických důvodů v období od 4.6.2018 do 17.6.2018 nebude prováděno zpracování objednávek a nebude k dispozici kontaktní telefon. Zasílání objednávek je bez omezení.

**********

Informace k prodeji od počátku r. 2020 zde.

Informace ke zboží MEADE platné od 1.5.2020:
V důsledku dlouhodobého oslabení CZK k zahraničním měnám, jsou v platnosti nové autorizované ceny zboží MEADE, které sdělujeme na dotaz, resp. je sdělováno před zpracováním objednávky. V eshopu jsou uvedeny ceny před vydáním nových autorizovaných cen MEADE, pokud není uvedeno jinak.

Aktuální upozornění pro objednávky od 1.6.2020:
V důsledku aktuálního stavu nekontrolovatelného pandemického šíření koronaviru a rizika s onemocněním COVID-19 v České republice, je možné osobní vyzvednutí zboží po dohodě jen s použitím roušky.

V důsledku nestandardní situace výrazného oslabení CZK a velkého výkyvu kurzu k zahraničním měnám, zejména k USD a EUR v bankovním sektoru vlivem pandemického šíření koronaviru ve světě, u všech objednávek pro zboží Sky-Watcher, Bresser, Takahashi, Sbig, Vixen, William Optics, Primalucelab, ZWO a dalšího zahraničního dovozového zboží, je provedeno procentuální připočtení k stávajícím cenám v eshopu, o kterém je zákazník informován před zpracováním objednávky. Neplatí pro zboží, kde je uvedeno ve slevě a zboží je prodáváno za uvedenou cenu bez příplatku. Informace podléhá změnám.

**********

Aktuální upozornění a infomace pro objednávky od 14.10.2020:
V důsledku aktuálního stavu nekontrolovatelného pandemického šíření koronaviru a zvyšující riziko s onemocněním COVID-19 v České republice, není možné do odvolání v Doručení a platba zvolit volbu Osobně bez rozbalení a Osobně s rozbalením v eshopu. Bez problémů je možné dle váhy zboží volit zaslání spedicí nebo přes Českou poštu. Vyjímkou po dohodě může být např. vyzvednutí seřízeného dalekohledu Newton jen s použitím roušky.

Vzhledem k neustálé výraznému kolísání kurzu CZK k zahraničním měnám od doby vzniku pandemie koronaviru Covid-19, jsou optimalizované prodejní ceny upřesňovány před zpracováním objednávky a to snížením nebo navýšením koncové ceny, o kterém je zákazník informován před zpracováním objednávky.

V současné době u zahraničního zboží nakupované v EUR je nynější příplatek +8%, tj. bude připočteno +8% k ceně uvedené v eshopu, např. u zboží Bresser, apod.
U zahraničního zboží nakupované v USD není žádný příplatek , např. u zboží Sky-Watcher.
Informace podléhá změnám.

**********
* Z technických důvodů v období od 11.12.2020 od 12:00 hod. do 3.1.2021 nebude prováděn příjem a zpracování objednávek a nebude k dispozici kontaktní telefon. Objednávky zaslané do pátku 11.12.2020 do 12:00 hod. budou zpracovány a zboží expedováno. Další zasílání objednávek je pak možné od 4.1.2021, kdy budou zpracovány. *