Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Sky-Watcher Star Adventurer 2i Wi-fi

Naše cena: 11280.00 CZK

Sky-Watcher SynScan adapter USB

Naše cena: 740.00 CZK

Sky-Watcher kabel pro ručku Syn Scan

Naše cena: 1016.00 CZK

Astronomik filtr L-2 UV-IR Block 2"

Naše cena: 2938.00 CZK

ZWO H-alfa filtr 7 nm - 1,25"

Naše cena: 3980.00 CZK

ZWO Kamera ASI 183 MCC Color

Naše cena: 25320.00 CZK

ZWO Kamera ASI 174 MM Mono

Naše cena: 18920.00 CZK

Oznámení

Upozornění: Z technických důvodů v období od 11.8.2017 do 4.9.2017 nebude k dispozici kontaktní telefon, nebude prováděno expedování zboží a zpracování objednávek. Zasílání objednávek je možné bez omezení. Zboží u již potvrzených objednávek bude řádně vyexpedováno.

Upozornění: Z technických důvodů v období od 4.6.2018 do 17.6.2018 nebude prováděno zpracování objednávek a nebude k dispozici kontaktní telefon. Zasílání objednávek je bez omezení.

**********

Informace k prodeji od počátku r. 2021 zde .

Aktuální upozornění a informace pro objednávky od 17.1.2021:
V důsledku aktuálního stavu nekontrolovatelného pandemického šíření koronaviru a zvyšující riziko s onemocněním COVID-19 v České republice, není možné do odvolání v eshopu v Doručení a platba zvolit volbu Osobně bez rozbalení a Osobně s rozbalením s platbou v hotovosti. Platba je možná pro tuto volbu pouze převodem. Bez problémů je možné dle váhy zboží volit zaslání spedicí nebo přes Českou poštu včetně dobírky. Výjimkou po dohodě může být např. vyzvednutí seřízeného dalekohledu Newton, nebo jiný důvod a jen s použitím roušky.

Vzhledem k neustálé výraznému kolísání kurzu CZK k zahraničním měnám od doby vzniku pandemie koronaviru Covid-19, jsou optimalizované prodejní ceny upřesňovány před zpracováním objednávky a to snížením nebo navýšením koncové ceny, o kterém je zákazník informován před zpracováním objednávky.

V současné době u zahraničního zboží nakupované v EUR je nynější příplatek +4%, tj. bude připočteno +4% k ceně uvedené v eshopu, např. u zboží Bresser, Takahashi, Sbig, Vixen, William Optics, Primalucelab, ZWO a dalšího zahraničního dovozového zboží pokud není uvedeno v popisu u zboží jinak.

U zahraničního zboží nakupované v USD není žádný příplatek , např. u zboží Sky-Watcher. Ceny zboží Sky-Watcher jsou od 25.11.2020 upraveny vzhledem k zvýšeným nákupním cenám a vyšším dovozním nákladům. Informace podléhá změnám.