Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofotografování doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Slovensko

Informace pro zákazníky ze Slovenské republiky:

Platbu za objednané zboží lze provést přes náš bankovní účet na Slovensku. Částku můžete uhradit v EUR, kde platba proběhne jako při jakémkoliv vnitrostátním převodu mezi bankami na Slovensku. Neplatíte tedy žádné poplatky za platby do ČR. Pro plátce DPH na Slovensku je možný prodej bez DPH.

Výše částky v EUR k úhradě, Vám bude sdělena po provedené objednávce dle aktuálního kurzu. Nebo ji lze zjistit dle aktuálního kurzovního lísku uvedeného např. zde a dle propočtu:

cena zboží v CZK : kurz devizy predaj CZK/EUR = cena zboží v EUR

Při větším počtu balíků je cena dopravy na Slovensko upřesněna v korespondenci se zákazníkem před potvrzením a zpracováním objednávky.

Zaslání na dobírku na Slovensko lze využít jen u menších zásilek s váhou do 2,0 kg. Termín doručení na Slovensko bývá zpravidla během 3 dnů.

Platba je také možná poštovní poukázkou na Slovenské poště, kde Vám při zpracování objednávky sdělíme dispozice pro vyplnění poukázky. Je to stejné, jako by jste posílali peníze na Slovensku, bankovní účet máme v bance na Slovensku. Informace služeb Slovenské pošty jsou uvedeny zde https://www.posta.sk/ a zde https://www.posta.sk/sluzby/penazne-sluzby