Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofotografování doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

PrimaLuceLab EAGLE CORE

Astronomie/Výrobci » PrimaLuceLab » + příslušenství
Astronomie/Výrobky » Montáže » příslušenství montáží » elektro
Astronomie/Výrobky » Kopule

Cena s DPH:11100.00 CZK
Cena bez DPH:9173.55 CZK
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Na objednávku
ks

PrimaLucelab EAGLE CORE - ovládací jednotka pro dalekohledy a astronomickou fotografii, menší verze PrimaLucelab EAGLE.  Novinka  2017. 

Unikátní řešení, které výrazně zjednodušuje napájení a ovládání. Je tak možné propojení a ovládání montáže a různých přístrojů s výrazně menším počtem kabelů a napájecích zdrojů. Elegantní řešení s bezdrátovým přenosem s WiFi, kde postačí tablet.

Chcete začít s astrofotografií a myslíte si, že je to příliš těžké? Pokud již máte, nebo chcete zakoupit fotoaparát DSLR (Canon EOS nebo Nikon, Sony aj.), EAGLE CORE Vám umožní fotografovat nejkrásnější objekty ve vesmíru jednoduše, rychle a zábavnou formou!

Současné DSLR s čipy s vyšší dynamičností jsou skvělé fotoapáráty (platí to také pro dlouhé expozice astrofotografii galaxií, mlhovin nebo hvězdokup) díky vysoké citlivosti a nízkému šumu. EAGLE CORE je navržen tak, aby co nejvíce umožnil propojení fotografických objektivů a dalekohledů s vytvořením kompletního, kompaktního a snadno přenosného dalekohledu se všechny funkcemi ovládané pomocí WiFi z tabletu, chytrého telefonu nebo externího počítače. EAGLE CORE tak ovládá fotoaparát DSLR, provádí pointaci s naváděcí kamerou. Má 3x 12V výstupy pro napájení až 3 přístrojů (jako je např. montáž, pointační kamera, fotoaparát apod.). Může se mechanicky připojit ke komponentům PrimaLuceLabcPLUS (Prima Luce Universal System) precizní univerzální propracovaný upínací systém lišt, upínacích kruhů a jejich modifikací. Větší verze PrimaLucelab EAGLE je uvedena zde .