Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofotografování doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Sky-Watcher ED 80 komplet

Astronomie/Výrobci » Sky-Watcher » Refraktory » Apochromáty, ED
Astronomie/Výrobky » Dalekohledy » Refraktory » Apochromáty, ED

Cena s DPH:17900.00 CZK
Cena bez DPH:14793.39 CZK
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem
ks

Sky-Watcher ED 80 Black Diamond - komplet, ohnisková vzdálenost 600mm,váha 2,47 kg, rozměry d 100x620 mm. Zasílací rozměry 68 x 33 x 23cm, zasílací váha cca 8 kg.

Dalekohled s čočkovým objektivem ED v novém odlišném designu v černém tubusu je vhodný pro vizuální pozorování i fotografování. Je opatřen velkým dvourychlostním okulárovým výtahem 1:10 konstrukce Crayford s nulovou vůlí ostření s upevňovacím průměrem 2" s redukcí na 1 1/4" a závitem T-2 pro fotografování. Součástí je okulár LET f 28mm, (zvětšení 21,5x) d 2" s výsuvnou očnicí, převracecí 90° zrcadlový modul d2" pro astronomii, hledáček 9x50 a elegantní přepravní kufřík pro dalekohled a příslušenství. Pro vzpřímený stranově správný obraz pro pozemní pozorování lze použít hranolový modul Ami 45°. Pro upevnění na paralaktické montáže jsou součástí upínací kruhy a lišta. Limitní magnituda 12,2. Další informace o volitelném příslušenství sdělujeme na dotaz.

Zboží Sky-Watcher jsme začali dodávat již od r. 2003 jako generální zástupce Sky-Watcher pro Českou a Slovenskou republiku s nepřerušeným prodejem a k tomuto zboží dodáváme vlastní návody v češtině.

Specifikace je také na stránkách výrobce Sky-Watcher