Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Nové provedení 
Sky-Watcher EQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

PrimaLucelab EAGLE5 PRO

Astronomie/Výrobci » PrimaLuceLab » + příslušenství
Astronomie/Výrobky » Montáže » příslušenství montáží » elektro
Astronomie/Výrobky » Kopule

porovnání výkonnosti s PC
porovnání výkonnosti s PC
Cena s DPH:49770.00 CZK
Cena bez DPH:41132.23 CZK
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Na objednávku
ks

PrimaLucelab EAGLE3 PRO již nahrazeno nejvýkonnější verzí PrimaLucelab EAGLE5 PRO a díky procesoru Quad Core i5 (s režimem Turbo až 4.1 GHz), rychlé paměti 16 GB, zvýšenému úložnému prostoru SSD (500 GB) a přidanému portu Thunderbolt 3 s konektorem USB-C (který umožňuje ještě větší vysokorychlostní připojení až 40 Gbps k zařízením, jako je vysokorychlostní úložiště, pokud potřebujete další prostor), EAGLE5 PRO nabízí nejvyšší úroveň výkonu pro nejnáročnější aplikace! To vše v lehkém, kompaktním provedení typu "vše v jednom", které lze nainstalovat na váš dalekohled a které je dodáváno se všemi pokročilými funkcemi EAGLE5. Novinka 2023

PrimaLucelab EAGLE3 PRO není již dostupné a je nahrazeno PrimaLucelab EAGLE5 PRO s výhodnější cenou.

Původní ovládací jednotka ro dalekohledy a astronomickou fotografii, je nejvýkonnější verze EAGLE3 a díky dvoujádrovému procesoru i5 2,6 GHz Dual Core (s Turbo módem až 3,5 GHz), 16 GB RAM rychlou pamětí a zvýšené kapacitě pro ukládání dat (SSD 500 GB) nabízí dokonce více energie pro velmi složité aplikace! Vše v lehkém kompaktní designu připravenéné se snadnou instalací k dalekohledu a se všemi pokročilými funkcemi EAGLE3. Novinka 2017, HOT Product 2017 Sky and Telescope.

Unikátní řešení, které výrazně zjednodušuje napájení a ovládání. Je tak možné propojení a ovládání montáže a různých přístrojů s výrazně menším počtem kabelů a napájecích zdrojů. Elegantní řešení s bezdrátovým přenosem s WiFi, kde postačí tablet.

Chcete začít s astrofotografií a myslíte si, že je to příliš těžké? Pokud již máte, nebo chcete zakoupit fotoaparát DSLR (Canon EOS nebo Nikon, Sony aj.), EAGLE CORE Vám umožní fotografovat nejkrásnější objekty ve vesmíru jednoduše, rychle a zábavnou formou!

Současné DSLR s čipy s vyšší dynamičností jsou skvělé fotoapáráty (platí to také pro dlouhé expozice astrofotografii galaxií, mlhovin nebo hvězdokup) díky vysoké citlivosti a nízkému šumu. EAGLE CORE je navržen tak, aby co nejvíce umožnil propojení fotografických objektivů a dalekohledů s vytvořením kompletního, kompaktního a snadno přenosného dalekohledu se všechny funkcemi ovládané pomocí WiFi z tabletu, chytrého telefonu nebo externího počítače. EAGLE tak ovládá fotoaparát DSLR, provádí pointaci s naváděcí kamerou. Každý EAGLE má několik výstupů pro napájení přístrojů (jako je např. montáž, pointační kamera, fotoaparát apod.). Může se mechanicky připojit ke komponentům PrimaLuceLabcPLUS (Prima Luce Universal System) precizní univerzální propracovaný upínací systém lišt, upínacích kruhů a jejich modifikací. Jednotlivé verze PrimaLucelab EAGLE se liší a rozdílnosti jsou uvedeny v porovnávací tabulce.

Přehled provedení EAGLE v r. 2023:
PrimaLucelab EAGLE LE , informační cena 845,- EUR
PrimaLucelab EAGLE4, informační cena 1095,- EUR
PrimaLucelab EAGLE5 S, informační cena 1525,- EUR
PrimaLucelab EAGLE5 PRO, informační cena 1975,- EUR
PrimaLucelab EAGLE5 XTM, informační cena 2695,- EUR
Další informace na dotaz.