Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Nové provedení 
Sky-Watcher EQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Slovensko

Informace pro zákazníky ze Slovenské republiky:

Platbu za objednané zboží lze provést přes náš bankovní účet na Slovensku. Částku můžete uhradit v EUR, kde platba proběhne jako při jakémkoliv vnitrostátním převodu mezi bankami na Slovensku. Neplatíte tedy žádné poplatky za platby do ČR. Pro plátce DPH na Slovensku je možný prodej bez DPH jen po předchozí dohodě.

Výše částky v EUR k úhradě, Vám bude sdělena v Potvrzení objednávky zpracované objednávky dle aktuálního kurzu. Cenu lze informativně zjistit dle aktuálního kurzovního lístku uvedeného zde a dle propočtu pro zboží vyrobené pod označením ATC a dalších značek zahraničního zboží:

cena zboží v CZK : kurz devizy predaj CZK/EUR = cena zboží v EUR*

*Platbu ve sdělené částce v EUR vzhledem k danému aktuálnímu kurzu, je nutné provést v den a dobu vystavení faktury a zpracování objednávky. Je nepřípustné, až na předem dohodnuté výjimky, provádění platby až za několik dnů, za týden, za měsíc apod.V takovém případě je objednávka během několika dní bez upozornění ihned zrušena a pozdější platba je pak vrácena.

Při větším počtu balíků je cena dopravy na Slovensko upřesněna v korespondenci se zákazníkem před potvrzením a zpracováním objednávky.

Termín doručení na Slovensko bývá zpravidla během 3 dnů a může se lišit dle aktuální dostupnosti zboží jak je uvedeno v Obchodních podmínkách. V Doručení a platba pro doručení na adresu na Slovensku je potřeba zvolit volby "Slovensko". Při vyplňování adresy v objednávce v kolonce "Město" je nutné uvést také Slovensko, např.: Žilina, Slovensko.

Platba je také možná poštovní poukázkou na Slovenské poště, kde Vám při zpracování objednávky sdělíme dispozice pro vyplnění poukázky. Je to stejné, jako by jste posílali peníze na Slovensku, bankovní účet máme v bance na Slovensku. Informace služeb Slovenské pošty jsou uvedeny zde https://www.posta.sk/ a zde https://www.posta.sk/sluzby/penazne-sluzby

Další informace jsou uvedeny v Oznámení.