Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Nové provedení 
Sky-Watcher EQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Binohlavy

ATC-redukce 1 1/4" pro binohlavy

ATC-redukce 1 1/4"pro binohlavy. Bezotiskové zajištění. Umožňuje bezproblémové zaostření s binokulární hlavicí William Optics s původním korektorem William Optics s dalekohledy Newton Sky-Watcher apod. Není potřeba dalšího dokupování jakéhokoliv korektoru. Lze použít i pro jiné binokulární hlavice, např. Sky-Watcher apod. Postačí demontovat původní dvojdílnou redukci s T-2 závitem a část s vnitřním průměrem 1 1/4" zaměnit za tuto redukci.

Cena:540.00 CZK
Dostupnost:Skladem

Baader Giant Binocular Viewer Mark V

Baader Giant Binocular Viewer Mark V.Jedna z nejlepších binohlavic na trhu. Původně navržená firmou Carl Zeiss vylepšená v dalších letech firmou Baader planetárium. Tato binokulární hlavice dává záruku vynikajícího jasného a ostrého obrazu, s dokonalou kolimací obou os.

na-dotaz

Denkmeier BINOTRON-27 Super System binokulární nástavec

Denkmeier BINOTRON-27 Super System binokulární nástavec 2"/1 1/4" s příslušenstvím včetně Al kufříku + upgrade OCS A-45 + 1 pár okulárů D14. Vynikající kompletní systém pro binokulární víceúčelové použití.

Cena:63300.00 CZK
Dostupnost:2-3 týdny

Omegon binohlava

Omegon binohlava. Binokulární nástavec umožňující komfortní pozorování dvěma očima.Vhodný pro všechny optické systémy.Volitelný rozestup očí je 55-75 mm.

Cena:5370.00 CZK
Dostupnost:1 týden

Omegon korektor pro binohlavu

Omegon korektor pro binohlavu. Korektor do binokulární hlavy Omegon s prodlužovacím faktorem cca 1,6x, 2x.Při objednávce je třeba zvolit daný korektor.

Cena:1340.00 CZK
Dostupnost:1 týden

TS - binokulární nástavec

TS - binokulární nástavec TS Optics byl vyvinut speciálně pro použití na dalekohledech a nabízí pohodlné velmi kvalitní pozorování s oběma očima.

Cena:5920.00 CZK
Dostupnost:1 týden

TS korektor 1,6x a 2,6x

TS korektor 1,6x a 2,6x pro binohlavici TS s prodlužovacím faktorem cca 1,6x, 2,6x. Při objednávce je třeba zvolit daný korektor.

Cena:1730.00 CZK
Dostupnost:Na dotaz e-mailem

William Optics binokulární hlavice kompletní

William Optics binokulární hlavice kompletní.Obsahuje 2x širokoúhlý okular W.A. f 20 mm, 66°, 1 1/4", Barlow nástavec 1,6x pro dosažení zaostření dle provedení dalekohledu, úložný kufřík.

Cena:11620.00 CZK
Dostupnost:3-5 dní