Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Nové provedení 
Sky-Watcher EQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Sky-Watcher SynScan Tour

Astronomie/Výrobci » Sky-Watcher » Montáže » příslušenství montáží » pohony, elektro
Astronomie/Výrobci » Sky-Watcher » Příslušenství S-W
Astronomie/Výrobky » Montáže » příslušenství montáží » pohony

Cena s DPH:8900.00 CZK
Cena bez DPH:7355.37 CZK
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Není skladem
ks

Sky-Watcher SynScan Tour, multimediální systém GO-TO plně nahrazující ovladač SynScan na Sky-Watcher. Lze použít na všechny montáže Go-To Sky-Watcher SynScan a Celestron NexStar a Orion. Ovládání je pomocí dotykového displaye a tlačítek.

Sky-Watcher SynScan Tour je jeden z nových GoTo ovladačů a  nabízí tyto možnosti:

Automatické vyhledávání objektů
Ovladač SynScan Tour umožňuje okamžitě lokalizovat objekty na obloze. Stačí zadat číslo nebo jméno katalogového objektu a ovladač během několika sekund přesně nasměruje dalekohled na vyhledávaný nebeský objekt.

Funkce Starry Sky Guide
Díky této funkci se zobrazí seznam nejzajímavějších objektů viditelných v reálném čase a místě na obloze. Začátečník pozorovatel může tak rychle a snadno poznat nejvíce fascinující objekty viditelné v daném okamžiku na obloze.

Databáze objektů
SynScan Tour obsahuje databázi více než 58 000 objektů. Databáze obsahuje nejen souřadnice objektů, ale také základní informace o nich. Informace jsou prezentovány jak v textové podobě, které mohou být přehrávány také jako audio soubory z vnitřního reproduktoru. U mnoha objektů lze zobrazit i fotografie.

Ovládání dalekohledu
Ovladač umožňuje ovládat dalekohledy s paralaktickou i azimutální montáží. Lze si vybrat z několika různých způsobů ovládání. Vše je navrženo v intuitivním způsobu ovládání s přehledností a čitelností umožňující rychlé přecházení z objektu na objektu.

IR -Infračervený senzor
Ovladač je vybaven infračerveným senzorem. Toto čidlo umožňuje automaticky vypnout přístroj, pokud není používán po dlouhou dobu. Lze také zadat textovou zprávu zobrazovanou po restartování ovladače do ostatních příslušných zařízení.

Připojení
SynScan Tour je vybaven sériovým portem, portem miniUSB a zdířkou pro jack 3,5 mm pro sluchátka. Sériový port se používá k připojení k dalekohledu a GPS modulu. Mini USB prort umožňuje připojení k počítači, zdířka pro sluchátka umožňuje poslech informací obsaženým v ovladači ve zvukové podobě.

Další funkce
Ovladač SynScan Tour obsahuje celou řadu doplňkových funkcí. K nejzajímavějším patří funkce přehrávání hudebních a video souborů. Je také možné využití pro záznam zvuku, jako diktafonu apod.. Obsahuje slot pro micro SD kartu. 

Návod v angličtině výrobce je uveden zde.