Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Nové provedení 
Sky-Watcher EQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Montáže

Servis a poradenské služby na zboží Sky-Watcher a speciální příslušenství firmy ATC je poskytováno pouze na zboží zakoupené u firmy ATC.

Již v r. 2005 byly dovezeny jako první do ČR firmou ATC, Astro Telescope Company první paralaktické montáže EQ-6 PRO SkyScan s navigačním a samonaváděcím elektronickým systémem s ovladačem SkyScan. Jejich předností mimo vysoké stability je, že již poskytuje prakticky neomezené uživatelské možnosti včetně připojení dalších přístrojů a zařízení jako přímé autopointace CCD kamerou, propojení s PC, přídavným příslušenstvím komunikujícím s družicovým navigačním systémem GPS, kdy po základním ustavení postačí pouhé stisknutí jednoho tlačítka a absolutně vše proběhne včetně ustavení zcela automaticky. Na rozdíl od jiných samonaváděcích systémů Systém Go-To SkyScan obsahuje krokové motory s napájením na 12V= s volitelnou rychlostí až 800x při velmi tichém chodu. je jediná v ČR, které byly představeny novinky na výstavě Photokina 2004 a která dovezla první montáže EQ-6 PRO SkyScan do České republiky a také jako první nabídla Upgrade SkyScan HEQ-5, EQ-5,EQ-5M, EQ2-3 .

Ovladač SynScan V4 s přepisovatelnou pamětí, pro montáže Go-to Sky-Watcher. Nahrazuje předchozí modely, které jsou již nedostupné. Propojení dalekohledu s PC ovladačem SynScan a CCD kamery je zde

Princip a rozdíl montáží
Základní informace o montážích

Nabídka se Vám zobrazí po výběru příslušné kategorie.

V době nedostupnosti některé z montáží, lze e-mailem požádat o vedení v evidenci poptávek, budete tak včas informováni o dostupnosti.