Kategorie
Informace ke zboží

Zboží je v kategoriích průběžně doplňováno. Pokud prozatím nenajdete zboží, které požadujete, můžete nás pro objednávku kontaktovat na:
atc-astro@seznam.cz.

Stabilní montáž GNEQ-6R

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Sky-Watcher GNEQ-6 R PRO SynScan

Stabilní montáž GNEQ-6 GoTo

Na pozorování a astrofoto doporučujeme: stabilní montáž
Nové provedení 
Sky-Watcher EQ-6 PRO SynScan

Giant Magellan Telescope (GMT)

Výroba zrcadel pro Giant Magellan Telescope (GMT)
největšího dalekohledu na světě 24 m
Projekt GMT

Paralaktika pro Dobson

Tip na platformu montáže pro Dobson
My Project equatorial platform for dobson telescope

Nejnovější produkty

Sky-Watcher

Kvalitní dalekohledy pro každého a nejen pro astronomii


Velmi dobré dalekohledy a příšlušenství značky SKY-WATCHER vyráběné v Číně s profesionální kvalitou kanadské firmy Pacific Telescope Corp., jejímž majitelem je SYNTA TECHNOLOGY CORPORATION, Taiwan, nabízené za velmi nízké a výhodné ceny. Široká nabídka v provedení umožňuje zákazníkovi výběr jak podle ceny, tak podle provedení a podle účelu použití. I když jsou nabízené dalekohledy zaměřené především na astronomii, lze modely, zejména čočkové a typ Maksutov-Cassegrain ve spojení s azimutální montáží, pohodlně použít pro pozemní pozorování.
Firma ATC poskytuje kompletní servis na dovezené a prodané zboží Sky-Watcher dle požadavků zákazníků. U nás zakoupené zboží je vždy nově dovezené s posledními technickými vylepšeními, tedy žádné skladové ležáky. Prodej Sky-Watcher nepřetržitě trvá již od r. 2003, kdy firma ATC jako jediná v ČR představila novinky z výstavy Photokina a např. jako první dovezla montáže EQ-6 PRO SkyScan a jako první i nabídla Upgrade SkyScan do České republiky.

Zboží Sky-Watcher jsme začali dodávat již od r. 2003 jako generální zástupce Sky-Watcher pro Českou a Slovenskou republiku s nepřerušeným prodejem a k tomuto zboží dodáváme vlastní návody v češtině.

Původní web stránky s informacemi jsou na http://www.atc-astro.eu/Sky-Watcher/ a příslušné specifikace na stránkách výrobce: http://www.skywatcher.com

Montáže Refraktory Newtony Maksutov Příslušenství

Technická informace:

Pro lepší fixaci patky držáku hledáčku v rybině doporučujeme upravit konec zajišťovacího šroubu do tvaru špičky. Jedná se o rýhovaný chromovaný šroub z mosazi. Bude tím provedeno lepší zajištění proti nechtěnému uvolnění, resp. vypadnutí z rybiny.

V případě zájmu, lze tuto úpravu provést na soustruhu zdarma zákazníkům, kteří si u nás dalekohled zakoupili. Poštovné si hradí zákazník.

Nabídka se Vám zobrazí po výběru příslušné kategorie.